خرید شارژ آنلاین

دانلود تلگرام ، دانلود کلش آف کلنز ، دانلود کلش رویال ، دانلود بازی اندروید ، دانلود نرم افزار اندروید ، دانلود نرم افزار ، دانلود

تبليغات شما در سپید دانلود
سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود سپید دانلود

دانلود Star Wars : Force Arena v1.1.13 بازی جنگ ستارگان اندروید

دانلود Star Wars : Force Arena v1.1.13 بازی جنگ ستارگان اندروید
Download Android Game Star Wars : Force Arena v1.1.13

در جنگ ستارگان ™: نیروی میدان جنگ، شما در حال رهبری یک تیم قدرتمند از جنگ ستارگان یاد ™ کاراکتر در آدرنالین بسته بندی شده مبارزه با زمان واقعی در برابر بازیکنان دیگر در سراسر جهان! بازیکنان باید یک گروه جنگی قوی از انتخاب از بیش از ۶۰ چهره قابل ارتقا و واحد ساخت و سعی کنید به ظاهر پیروز در تلاش برای برتری کهکشانی.
تسلط بر مخالفان خود را در میدان جنگ منجر به موقعیت های بالا در رهبران، که برای آن پاداش، چهره های ویژه و مورد پاداش وجود دارد. تفکر استراتژیک و مهارت ها به آزمایش گذاشته زمانی که بازیکنان ایجاد مجموعه کارت منحصر به فرد با تم افسانه ای مانند هان سولو و Chewbacca در به منظور افزایش اثربخشی در مبارزه با. بهترین شکل ممکن استفاده از مزیت اواز یا موسیقی دو پیروزی و شکست تصمیم می گیرید.

جنگ ستارگان ™: نیروی آرنا ترکیبی از یک مجموعه قوی از چهره، ارتقاء قابل ارتقا، و کنترل بصری، به ظاهر با زمان واقعی مبارزه با PVP برای ارائه تجربه بازی نهایی بدون درز.

آیا شما آن را به خارج از نبرد؟ سرب گروه خود را به نبرد و استاد عرصه!

● مبارزه با و ارتباط با دیگر بازیکنان در سراسر جهان، در ۱ در مقابل ۱ و ۲ در مقابل ۲ زمان واقعی arenames PvP است.

● هدایت یک تیم بیش از ۶۰ شخصیت های جنگ ستارگان یاد، از جمله، در میان بسیاری دیگر، لوک اسکای واکر، پروفایل این کاربر Vader، و عزرا BRIDGER.

● SAMMLE، و جمع آوری شخصیت های مورد علاقه خود را برای ایجاد بهترین شورشی ممکن و یا گروه امپریال در حالی که با استفاده از تم شخصیت قدرتمند است که بهبود اثربخشی مبارزه خود را.

● ENTER برای کسب پاداش، چهره های خاص، و آیتم های جایزه در حوادث، به صعود به بالای لیست از جوایز در راه خود را به برتری کهکشانی.

امتیاز این برنامه در گوگل پلی: ۴ از ۵

 

دسته بندي :بازی اندروید


ارسال دیدگاه

قبل از نوشتن دیدگاه به نکات زیر توجه کنید:
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی اسپم محسوب میشوند و IP شخص مسدود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

*

code