خرید شارژ آنلاین

دانلود تلگرام ، دانلود کلش آف کلنز ، دانلود کلش رویال ، دانلود بازی اندروید ، دانلود نرم افزار اندروید ، دانلود نرم افزار ، دانلود

تبليغات شما در سپید دانلود
سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود سپید دانلود

دانلود Google Allo 2.0.000 نسخه جدید مسنجر گوگل الو اندروید

دانلود Google Allo 2.0.000 نسخه جدید مسنجر گوگل الو اندروید

Google Allo

مسنجر ها امروزه نقش اساسی در زندگی ما ایفا می کنند و بسیاری از مردم از مسنجرهای مختلف مانند تلگرام ، واتس اپ و… استفاده می کنند . به همین دلیل شرکت گوگل نیز اخیرا دست به طراحی برنامه ای برای گوشی های هوشمند زده است که با طراحی این برنامه ورود قدرتمندی به بازار مسنجر ها داشته باشد .مسنجر ها امروزه نقش اساسی در زندگی ما ایفا می کنند و بسیاری از مردم از مسنجرهای مختلف مانند تلگرام ، واتس اپ و… استفاده می کنند . به همین دلیل شرکت گوگل نیز اخیرا دست به طراحی برنامه ای برای گوشی های هوشمند زده است که با طراحی این برنامه ورود قدرتمندی به بازار مسنجر ها داشته باشد .

معرفی Google الو، یک برنامه پیام رسانی هوشمند است که به شما کمک می گویند و بیشتر و بیشتر انجام دهد. خودتان را بیان بهتر با برچسب، خطوط، و emojis بزرگ و متن. از allo شما به ارمغان می آورد گوگل دستیار، نسخه پیش نمایش.

پاسخ هوشمند
پاسخ به پیام های بدون تایپ کردن یک کلمه. پاسخ هوشمند یاد می گیرد در طول زمان و نشان می دهد پاسخ به متن و عکس ها در سبک خود را.

جوهر
دریافت خلاق با عکس های شما توسط طرح لوگو بر روی آنها و یا اضافه کردن متن را ارسال کنید.

برچسب
بگو از آن همه با برچسب کامل است. تابلوچسبها در گوگل الو توسط هنرمندان مستقل و استودیو از سراسر جهان طراحی شده است.

فریاد و یا زمزمه
تایپ کردن بدون در ALL CAPS برای دریافت نقطه خود را در سراسر. می گویند آن را با صدای بلند و یا ساکت تر با تغییر اندازه متن خود را با کش رفتن سریع.

دیدار دستیار شخصی Google خود
گوگل الو شما به ارمغان می آورد گوگل دستیار، نسخه پیش نمایش. رستوران های نزدیک، به اشتراک گذاری فیلم به تماشا، و دریافت پاسخ، درست در مکالمه خود را با دوستان. اضافه کردنgoogle به مکالمه گروه خود را و یا چت یک در یک با دستیار خود را. آن را گوگل شخصی خود، همیشه آماده برای کمک به.

حالت ناشناس
ارسال پیام با رمزنگاری پایان به پایان، استفاده از اطلاعیه های خصوصی برای کمک به حفظ چت خود را با احتیاط بیشتر و کنترل چه مدت پیام های خود را در اطراف چوب با چت انقضای.

ارسال دیدگاه

قبل از نوشتن دیدگاه به نکات زیر توجه کنید:
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی اسپم محسوب میشوند و IP شخص مسدود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

*

code