خرید شارژ آنلاین

دانلود تلگرام ، دانلود کلش آف کلنز ، دانلود کلش رویال ، دانلود بازی اندروید ، دانلود نرم افزار اندروید ، دانلود نرم افزار ، دانلود

تبليغات شما در سپید دانلود
سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود سپید دانلود

دانلود FIFA 17 Companion v17.0.0.162442 مدیریت بازی فیفا ۱۷ اندروید

دانلود FIFA 17 Companion v17.0.0.162442 مدیریت بازی فیفا ۱۷ اندروید

FIFA 17 Companion

این برنامه نیاز شما به یک حساب کاربری EA، FIFA 17 (موجود در PlayStation®۴، ایکس باکس یکی، PC، PlayStation®۳ پخش، و ایکس باکس ۳۶۰ ™)، و یک فیفا تیم نهایی ™ باشگاه.
اقامت از طریق EA SPORTS ™ FIFA 17 برنامه همراه به جهان فیفا ۱۷ متصل است. از ویژگی های بارز مدیریت کامل FUT خود را ۱۷ باشگاه در حالی که شما به دور از کنسول یا PC خود هستید، برنامه همراه شما اجازه می دهد تیم ملی خود را آماده شدن برای بازی بزرگ بعدی، پیشنهاد در که آخرین انتقال دقیقه، و پیدا کردن بازیکنان جدید هیجان انگیز و آیتم ها در بسته با استفاده از سکه و فیفا امتیاز.

هنگامی که شما یک باشگاه در FUT 17 بر روی کنسول یا کامپیوتر خود را ایجاد کرده اند، امکان استفاده از این ویژگی های هیجان انگیز است.

SQUAD ساختمان چالش
در این حالت کاملا جدید، بازیکنان ارز از باشگاه خود را با ساخت جوخه های منحصر به فرد و نیازهای چالش. هنگامی که پیراهن خود را کامل است، آن را به تبادل بازیکنان خود را برای پاداش هیجان انگیز، مانند SBC بازیکنان مختلف، بسته، سکه، و بیشتر. بررسی اغلب برای چالش ها و پاداش های جدید است. چالش های کامل کامل بر روی همنشین برنامه و ادعا می کنند پاداش خود را حق دور، و یا برنامه ریزی تیم ملی خود را در تلفن همراه و پایان آن را در کنسول خود را بعد از آن!

بازار نقل و انتقالات
هرگز دست در انتقال مهم و حفظ زبانه ها در فعالیت بازار. بازار نقل و انتقالات شما اجازه می دهد لیست اقلام از باشگاه و پیشنهاد خود را برای خرید بازیکنان جدید، مواد مصرفی، و همه چیز مورد نیاز برای ساخت تیم نهایی خود را!

تیم ملی و باشگاه مدیریت
آماده شدن برای بازی بزرگ بعدی خود را در حالی که دور از کنسول خود را. مدیریت خود سازند، بازیکنان، مدیران، و مواد مصرفی.

فروشگاه
ساخت باشگاه خود را با بستههای که می تواند با سکه و یا FIFA امتیاز خریداری شده است. فیفا ۱۷ همنشین برنامه تضمین می کند که شما هرگز یک پک پیشنهاد و یا رعد و برق دور خاص از دست ندهید.

چه طور باید شروع کرد:
• ورود به فیفا ۱۷ بر روی کنسول یا کامپیوتر خود را
• برو به حالت فیفا تیم نهایی و ایجاد باشگاه FUT خود را
• ایجاد یک سوال FUT و پاسخ امنیتی در کنسول یا کامپیوتر خود را
• ورود به حساب EA خود را از فیفا ۱۷ همنشین برنامه در دستگاه تلفن همراه خود را سازگار

این برنامه به زبان انگلیسی، فرانسوی، ایتالیایی، آلمانی، اسپانیایی، هلندی، و پرتغالی برزیل در دسترس است.

اطلاعات مهم مصرف کننده: این برنامه: نیاز به اتصال به اینترنت پایدار (هزینه های شبکه ممکن است اعمال شوند)؛ نیاز به پذیرش حفظ حریم خصوصی EA و سیاست کوکی، TOS و EULA. جمع آوری داده ها از طریق سوم فن آوری تجزیه و تحلیل حزب (برای جزئیات بیشتر خصوصی و سیاست کوکی) و نیاز به فیفا ۱۷ برای ایکس باکس یکی، پلی استیشن ۴، PC، پلی استیشن ۳ یا ایکس باکس ۳۶۰ و حساب EA به بازی. باید ۱۳ سال یا بیشتر برای به دست آوردن یک حساب کاربری EA.

ارسال دیدگاه

قبل از نوشتن دیدگاه به نکات زیر توجه کنید:
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی اسپم محسوب میشوند و IP شخص مسدود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

*

code