خرید شارژ آنلاین

دانلود تلگرام ، دانلود کلش آف کلنز ، دانلود کلش رویال ، دانلود بازی اندروید ، دانلود نرم افزار اندروید ، دانلود نرم افزار ، دانلود

تبليغات شما در سپید دانلود
سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود سپید دانلود

دانلود بازی DEAD TARGET Zombie 1.7.0 هدف مرده اندروید

دانلود بازی DEAD TARGET Zombie 1.7.0 هدف مرده اندروید
DEAD TARGET Zombie

DEAD TARGET Zombie بازی جدید و فوق العاده گرافیکی هدف مرده ، زامبی ها ، یکی از محبوب ترین بازی ها در زمینه اکشن در بیشتر سایت ها و مارکت های اندروید ی میباشند. داستان بازی از انجا شروع میشود که در سال ۲۰۴۰ جنگ جهانی سوم نیز رخ میدهد و جهان در حالتی تیره و تار فرورفته است. مرز های کشور ها در حال تغییرات میباشند و جنگ ها به شکلی مدرن و پیشرفته انجام میگیرند ، در چنین جهانی ، ویز دفاع در طی یک قرار بی رحمانه با کمپانی CS ، به بی رحمانه ترین و فجیع ترین تصمیم خود عمل میکند. تمامی زندانیان و قاتلان را با صلاح های خاص به زامبی ها تبدیل میکند و به جنگ با انسان ها میپردازند، در ادامه کمپانی CS ، با افزایش قدرت دست به تهدید سیستم جکومتی میزند . سخنگویان این کمپانی رییس جمهور را تهدید میکنند که اگر از دستورات آن ها پیروی نکند به شیوع گسترده تر حملات زامبی ها مبادرت خواهند کرد.

دین ترتیب دوران افول تمدن بشریت آغاز شده و نسل انسان رو به انقراض می رود. در محور داستانی این بازی ، کمپانی CS دست به آلوده سازی کامل یک شهر می زند. اکنون دولت برای دفاع از مردم ، گروهی از حرفه ای ترین نیروهای ویژه خو درا برای تیراندازی به زامبی ها ارسال می کند. اما هیچ چیز آن طور که پیش بینی شده نیست ! با وقوع اتفاقاتی وحشتناک ، شما تنها بازمانده ی این تیم از نیروی ویژه هستید و تمامی نگاه ها به شما دوخته شده است. دنیا به جهنمی بزرگ تبدیل شده و جای هیچ اشتباهی نیست ، کوچک ترین اشتباه نیز می تواند منجر به از بین رفتن تمامی امیدها شود. حرکت کرده و اسلحه خمد را به دست بگیرید و مراقب زامبی هایی که حرکت می کنند باشید ؛ ممکن است سرنوشت زمین در دستان شما باشد. هم اکنون می توانید بازی DEAD TARGET Zombie را با لینک مستقیم و به صورت رایگان از سایت سپید دانلود دریافت نمایید.

دسته بندي :بازی اندروید


ارسال دیدگاه

قبل از نوشتن دیدگاه به نکات زیر توجه کنید:
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی اسپم محسوب میشوند و IP شخص مسدود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

*

code