خرید شارژ آنلاین

دانلود تلگرام ، دانلود کلش آف کلنز ، دانلود کلش رویال ، دانلود بازی اندروید ، دانلود نرم افزار اندروید ، دانلود نرم افزار ، دانلود

تبليغات شما در سپید دانلود
سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود سپید دانلود

دانلود BrokenBot v4.4.0 ربات بازی کلش آف کلنز (بروکن بات)

دانلود BrokenBot v4.4.0 ربات بازی کلش آف کلنز (بروکن بات)

BrokenBot

این بار در سایت سپید دانلود جدیدترین نسخه ربات BrokenBot که آخرین نسخه عرضه شده از آن را می باشد، برایتان آماده کرده ایم. در نسخه جدید پایداری ربات بسیار افزایش یافته است و از طرفی مشکلاتی که در نسخه قبلی وجود داشت به صورت کلی رفع شده است.

BrokenBot  یکی از بهترین ربات های هک کلش اف کلنز است. سازندگان این نرم افزار برای ایجاد یک ربات پایدار و سریع Clash of Clans که دارای ویژگی های بهتر از ربات های پولی که نیاز به پرداخت دارند شروع به کار کردند. آنها موفق شدند.

BrokenBot  بروکن بات یکی از بهترین ربات های هک کلش اف کلنز است. سازندگان این نرم افزار برای ایجاد یک ربات پایدار و سریع Clash of Clans که دارای ویژگی های بهتر از ربات های پولی که نیاز به پرداخت دارند شروع به کار کردند. آنها موفق شدند.

بخش شماره ۱: این بخش هنگامی که برنامه را اجرا کنید اطلاعاتی در مورد این که برنامه BrokenBot در حال انجام چه کاری است به شما خواهد داد.

بخش شماره ۲: به شما این امکان را می دهد تا برنامه را کنترل کنید که در هنگام اتفاق های مختلف در شرایط خاص، چه چیزی رخ دهد.

  • Halt Attack Mode: براکن بوت دیگر به هیچ روستایی حمله نخواهد کرد.
  • ShutDown PC: کامپیوتر شما را خاموش خواهد کرد.
  • Sleep PC: کامپیوتر شما را به حالت خواب خواهد برد.

بخش شماره ۳: این قسمت برنامه BrokenBot را به حالتی خاص خواهد برد که با حالت پیش فرض آن تفاوت دارد:

  • Donate/train Only: این گزینه آموزش نیروهای شما را که در حال اموزش دیدن هستند و در صف قرار گرفته اند تمام خواهد کرد، البته برای آن دسته از کاربرانی که در کلن عضو شده اند. این قابلیت تا هنگامی که خودتان آن را خاموش کنید، ادامه خواهد داشت.
  • Donate Only: این حالت مشابه با Donate/train Only می باشد، با این تفاوت که در این حالت نیروی جدید ایجاد نخواهد شد.
  • Exp Mode: این گزینه به شما این امکان را می دهد تا دو گوبلین (جن) را برای کسب تجربه و آشنایی با محیط دهکده کاربران ارسال کنید.
  • Trophy Range: با استفاده از این گزینه می توانید یک حد ماکزیمم و مینیمم برای رنج نیروهای خود تعیین کنید تا نیروهایتان در همان رنج باشند.
  • Snipe If: یک عدد را وارد کنید و اگر شما دارای کمتری غنائم نسبت به همین میزان باشید آن میزان منابع برای شما تامین خواهد شد.

بخش شماره ۴: این بخش تنظیمات کامل و کلی برای بازی BrokenBot به حساب می آید. این گزینه در اکثر زبانه های برنامه نمایش داده می شود تا دسترسی شما به آن ساده شود.

 

دسته بندي :نرم افزار


ارسال دیدگاه

قبل از نوشتن دیدگاه به نکات زیر توجه کنید:
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی اسپم محسوب میشوند و IP شخص مسدود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

*

code