پلاگین ورود به فروشگاه با اکانت شبکه های اجتماعی YITH WooCommerce Social Login وردپرس

 

YITH WooCommerce Social Login

مروزه بسیاری از وبسایت های مشهور برای وارد شدن کاربران به سایت از اکانت شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک، توییتر و گوگل پلاس استفاده می کنند و البته باید بگوییم کاری بسیار پسندیده انجام می دهند زیرا این کار هم از لحاظ اعتبار بخشی به فروشگاه حائز اهمیت است هم از نظر احترام گذاشتن به کاربران. زیرا هر کاربری تمایل دارد با راحت ترین روش بتواند در وبسایت دلخواه خود عضو شده و وارد آن شود.
در ایران نیز وبسایت های خوبی هستند که این اقدام را انجام داده اند و البته هم خودشان و هم کاربرانشان بسیار راضی هستند. شما با اینکار به راحتی می توانید مطمئن شوید که کاربران شما حقیقی هستند و با اکانت واقعی خود ثبت نام می کنند و دیگر خبری از اطلاعات جعلی هم نیست!

حال این امکان برای فروشگاه های ووکامرسی نیز وجود دارد! یعنی می توان کاری کرد که مشتریان به راحتی با اکانت توییتر، فیس بوک یا گوگل پلاس خود عضو شده و وارد شوند و به خرید بپردازند. بهتر است بگوییم این اقدام برای یک فروشگاه اینترنتی یکی از مهمترین اقدامات محسوب می شود.
برای همین تصمیم گرفتیم در آموزش ووکامرس امروز افزونه ای را با هم بررسی کنیم که چنین امکانی را به فروشگاه اینترنتی ما اضافه می کند. پس با ما همراه باشید…

 

افزونه YITH WooCommerce Social Login

با اینکه ساخت فروشگاه اینترنتی این روزها بسیار سر و صدا کرده اما متاسفانه افزونه های موجود برای ووکامرس کم هستند ولی خوشبختانه بهترین افزونه ها را تیم yith تولید می کند که روز به روز نیز در حال پیشرفت است.
با کمک یکی دیگر از افزونه های yith می خواهیم صفحه های ورودی سایت را با کمک شبکه های اجتماعی راه اندازی کنیم.

به پیشخوان وردپرس رفته و افزونه ی YITH WooCommerce Social Login را نصب و سپس فعال می کنیم. پس از فعال سازی در زیر منوی yith plugins گزینه ی Social login مشاهده می شود. با کلیک بر روی آن به بخش تنظیمات افزونه منتقل می شویم.

 

Telegram
Processing your request, Please wait....

  • رمز عبور: www.sepid-dl.ir
  • منبع: sepid-dl.ir