آموزش تصویری نصب گوگل پلی استور مود شده در اندروید

آموزش تصویری نصب گوگل پلی استور مود شده در اندروید

با استفاده از نسخه مود پلی استور شما میتوانید برنامه های که ارور لایسنس را می دهند به راحتی اجرا کنید و با این ارور رو به رو نشوید البته برای نصب این نسخه گوشی شما باید روت شده باشد و روش های مختلفی برای نصب آن وجود دارد که ما ساده ترین روش را قرار داده ایم که به راحتی بتوانید نسخه مود شده را نصب کنید .

توجه کنید که این آموزش با استفاده از برنامه لاکی پتچر میباشد و اگر این برنامه را ندارید میتوانید از اینجا دریافت و برویه گوشی خود نصب کنید.

دقت کنید که در موقع نصب و انجام این مراحل برای گوشیتان مشکلی پیش نیاد برای همین منظور قبل از شروع از گوشیتان یک بک اپ بگیرید که در صورت به وجود آمدن مشکل آن را ریستور کنید.

!!!شروع آموزش!!!

لاکی پچر را اجرا کنید از پایین صفحه گزینه Toolbox را انتخاب کنید سپس گزینه Install Modded Google play store را انتخاب کنید

 

آموزش تصویری نصب گوگل پلی استور مود شده در اندروید

در مرحله بعد با توجه به نسخه اندروید خود بالاترین نسخه موجود از پلی استور مود شده را انتخاب کنید و سپس گزینه Install را از پایین صفحه انتخاب کنید و منتظر بمانید تا نسخه مورد نظر شما دانلود شود و سپس خودکار نصب شود

نصب گوگل پلی مود شده

نصب گوگل پلی مود شده

 

در انتها از شما پرسیده می شود که برنامه نصب شده و نیاز به ریست گوشی دارید که باید گزینه Yes را انتخاب کنید

نصب گوگل پلی مود شده

در صورتی که مجدد میخواهید از نسخه اصلی برنامه استفاده کنید از همان صفحه آخر گزینه در مسیر Toolbox باید گزینه Original google play store را انتخاب کنید و نصب کنید.

به پایان رسید این آموزش!

Telegram
Processing your request, Please wait....