آموزش تصویری اضافه کردن دکمه کانتکت به اینستاگرام CONTACT

Instagram Business Profiles

add contact account instagram

تازگی سرویس جدیدی مسنجر اینستاگرام اضافه کرده است که با استفاده از آن میتوانید از داخل پیج اینستاگرام با دیگران ارتباط با دیگران بر قرار کنید. برای اینکار نیاز به ایمیل یا شماره تماس نیاز دارید که میتوانید از شماره تماس خود که داخل اینستاگرام ثبت نام کرده اید استفاده نمایید.که در ادامه این مطلب نحوه انجام این کار را به شما توضیح میدهیم. پس باما همراه باشید.. ابتدا میبایست آخرین نسخه اینستاگرام را برویه تلفن همراه خود نصب کنید. در صورتی که مطمئن نیستید آخرین نسخه اینستاگرام برویه تلفن شما نصب است میتوانید از این صفحه دریافت و نصب کنید و سپس شروع به انجام اینکار کنید. برای اینکار شما نیاز به یک شبکه اجتماعی فعال دارید که ما در این آموزش از فیس بوک استفاده کرده ایم.حال برنامه اینستاگرام را اجرا کنید و مثل تصاویر زیر انجام دهید.

add contact account instagram

خب در این مرحله شما باید گزینه Switch to Business Profile انتخاب کنید و سپس برویه Continue کلیک نمایید

add contact account instagramadd contact account instagram

سپس شما باید در این مرحله یکی از شبکه های اجتماعی موجود را انتخاب کنید که ما شبکه اجتماعی فیسبوک را انتخاب میکنیم ، به تصاویر زیر دفت کنید.

add contact account instagramadd contact account instagramadd contact account instagram

در مرحله آخر شما برای تماس ایمیل و شماره تماس مورد نظر خود را باید وارد کنید در قسمت های مربوطه و در آخر تیک بالای صفحه را انتخاب کنید.

add contact account instagram

add contact account instagram

در آخر مشاهده میکنید که گزینه CONTACT به پروفایل اکانت شما اضافه شده است! موفق باشید

Telegram
Processing your request, Please wait....