خرید شارژ آنلاین

دانلود تلگرام ، دانلود کلش آف کلنز ، دانلود کلش رویال ، دانلود بازی اندروید ، دانلود نرم افزار اندروید ، دانلود نرم افزار ، دانلود

تبليغات شما در سپید دانلود
سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود تبلیغات در سپید دانلود سپید دانلود

دانلود ۸Ball Poll v3.4.0 بازی بیلیارد آنلاین اندروید

دانلود  ۸Ball Poll v3.4.0 بازی بیلیارد آنلاین اندروید

8Ball Poll

۸Ball Poll یک بازی آنلاین بیلیارد میباشد که جزو پرطرفدار ترین بازی های بیلیارد آنلاین میباشد. با دوستانتان بازی کنید با افسانه های این بازی مسابقه بدهید و در تورنمت های این بازی شرکت کنید. شما  میتوانید با مسابقه دادن در این بازی مهارت های خود را بهبود دهید. شما تعدادی سکه در بازی دارید و میتوانید با آن ها در مسابقات شرکت کنید و در صورت برنده شدن سکه خود را افزایش دهید. اگر در مسابقات باختید هیچ نگران نباشید این بازی هر روز برای شما سکه هایی در نظر گرفته است که میتوانید انتخاب کنید و سکه را دریافت کنید.

با افزایش سکه هایتان میتوانید میزتان را تغییر دهید یا طرح میز را تغییر دهید و یا چوب های بیلیارد جدیدی خریداری کنید و حرفه ای به نظر برسید.

یکی دیگر از امکانات این بازی این میباشد که میتوانید قدرت برای توپتان بخرید در هنگام بازی میتوانید با حریف خود صحبت کنید ، یکی از بدی های این بازی این میباشد که فقط به فقط میتوانید آنلاین بازی کنید و امکان آفلاین بازی کردن را ندارید.

 

 

 

دسته بندي :بازی اندروید


ارسال دیدگاه

قبل از نوشتن دیدگاه به نکات زیر توجه کنید:
    » نظراتی که با تایپ فارسی نباشند تایید نخواهند شد
    » نظرات تبلیغاتی اسپم محسوب میشوند و IP شخص مسدود خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نکته: نظر شما در انتظار بررسی است و پس از تایید مدیریت در سایت نمایش داده میشود..

*

code